//نمایش هوایی سوخو ۲۳ در کیش

نمایش هوایی سوخو ۲۳ در کیش

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، همزمان با برگزاری نهمین نمایشگاه صنایع هوایی و هوانوردی ایران که از ۵ تا۸ آذرماه درجزیره کیش برگزار می شود ، انواع مختلفی از هواپیما های داخلی و خارجی و هلی کوپتر، پرواز نمایشی اجرا  می کنند.

در این نمایشگاه که با حضورمقامات بلندپایه کشوری و لشکری برگزار می شود علاوه بر پرواز نمایشی سوخو ۲۳ ،  هفت فروند میگ ۲۹ روسی برنامه های نمایشی خود را به معرض نمایش می گذارند .

همچنین ۱۴ فروند هواپیمای متعلق به نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه حضور دارند .

پروازهواپیمای توکانو ، y12 ، سوخو۲۳ و پهپادهای متعلق به تیم عملیاتی سپاه پاسداران نیز از دیگربرنامه های نمایشگاه ایرشوی جزیره کیش است .

این گزارش می افزاید ازتیم عملیاتی کشور روسیه علاوه بر پرواز هفت میگ۲۹ ، هواپیمای IL76 نیز دربخش پشتیبانی تیم روسیه حضور دارند . نمایش هوایی هواپیمای L-39 دربخش تیم عملیاتی با لتیک بیز و نمایش چند بالگرد متعلق به نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران  و هلال احمر از دیگر برنامه های نمایشگاه هوایی و هوانوردی کیش است .

نهمین نمایشگاه هوایی و هوانوردی کیش صبح روز دوشنبه ۵ آذرماه  با سخنرانی مقامات عالیرتبه لشکری و کشوری آغاز می شود . همچنین طی روزهای ۵ تا ۸ آذرماه ، نمایش هوایی در فضایی بالغ بر ۱۰۰ هزار متر مربع به  اجرا گذاشته خواهد شد .

برای پوشش خبری و رسانه ای نمایشگاه هوایی  جزیره کیش ، بیش از ۲۰۰ خبرنگار ، عکاس ، گزارشگر ،فیلمبردار و مستند ساز حضور خواهند داشت .

۱۳۹۷/۸/۳۰ ۲۰:۰۴:۵۱ ۲۰:۰۳ ۱۳۹۷-۰۸-۳۰|