سه شنبه ، 10 اسفند ، 1395 04:27 English
در حال حاضر قادر به نمایش فید آب وهوا نیست.
حداقل
جستجو
حداقل
RSS

حداقل
اخبار و رویدادها
کد خبر: 382   |  دفعات بازدید : 258   |  نظرات : 0 RSS comment feed   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

آغاز پروازهای کاشان - کیش - کاشان از فرودگاه بین المللی کیش

15 دي, 1395 07:55
آغاز پروازهای کاشان - کیش - کاشان از فرودگاه بین المللی کیش

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی کیش، در جهت ارائه و ارتقاء خدمات به گردشگران مسیر پروازی جدید کاشان - کیش - کاشان به سایر مسیرهای هوایی افزوده شد.

براساس این گزارش عزت الله محمدی مدیر کل فرودگاه بین المللی کیش در خصوص پرواز کاشان به کیش گفت: یکی از سیاست های کلی سازمان منطقه آزاد کیش، توسعه گردشگری است. در همین راستا با پیگیری های به عمل آمده صبح امروز چهارشنبه 15 دی اولین پرواز کاشان در فرودگاه کیش به زمین نشست.

وی در ادامه گفت: این پرواز در روزهای شنبه و چهارشنبه انجام می شود. این پروازها از کاشان ساعت 9 صبح و از جزیره کیش ساعت 11 صبح انجام می شود.

مدیر کل فرودگاه کیش همکاری آژانس های هواپیمایی را در توسعه و جذب گردشگر و پایدار بودن پرواز ها به کیش مؤثر و مهم دانست و افزود: در حال حاضر از 22 مبدا به جزیره کیش مسیر پروازی ایجاد شده است و امیدواریم بتوانیم با ایجاد خطوط پروازی بین شهرهای گردشگری به کیش به رونق صنعت گردشگری کیش کمک کنیم.

وی در خصوص برقراری خطوط پروازی جدید از شهرهای دیگر به مقصد کیش گفت: طی مذاکرات و پیگیری های انجام شده، در تلاش هستیم خطوط پروازی را بین جزایر و سایر شهرهای کشور  به کیش از جمله قشم، لار، عسلویه و گرگان برقرار سازیم. همچنین با افزوده شدن دو فروند هواپیمای ایرباس جدید به ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی کیش در صدد هستیم با توجه به قابلیت های گردشگری کیش، پروازهای خارجی بین کشورهای مسلمان با هدف جذب گردشگر مسلمان و گردشگری حلال راه اندازی کنیم.

امتیاز : Article Rating|  
آغاز پروازهای کاشان - کیش - کاشان از فرودگاه بین المللی کیشآغاز پروازهای کاشان - کیش - کاشان از فرودگاه بین المللی کیشآغاز پروازهای کاشان - کیش - کاشان از فرودگاه بین المللی کیشآغاز پروازهای کاشان - کیش - کاشان از فرودگاه بین المللی کیشآغاز پروازهای کاشان - کیش - کاشان از فرودگاه بین المللی کیشآغاز پروازهای کاشان - کیش - کاشان از فرودگاه بین المللی کیشآغاز پروازهای کاشان - کیش - کاشان از فرودگاه بین المللی کیش
امتیاز دهی
نظرات
در حال حاظر نظری وجود ندارد. اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

پروازهای ورودی پروازهای خروجی گالری تصاویر پارکینگ تاکسی گمرک اینترنت ایرشو اخبار راهنما تماس با ما