شرح خبر

تاریخ انتشار : شنبه 21 بهمن 1402
تاریخ انتشار : شنبه 21 بهمن 1402

اولین جلسه کمیته تسهیلات فرودگاهی ویژه ایام پرترافیک پایان سال و نوروز ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی کیش، نصراله زمانی مدیر کل فرودگاه بین المللی کیش در نخستین جلسه کمیته تسهیلات فرودگاهی ویژه ایام پرترافیک پایان سال و نوروز 1403 که صبح شنبه 21ام بهمن ماه با حضور کلیه ارگان های فرودگاهی در سالن اجتماعات رازی برگزار شد بر ارائه خدمات شایسته به مسافران و گردشگران نوروزی، تاکید کرد.

مدیر کل فرودگاه بین المللی کیش رعایت مسائل ایمنی و امنیت که دو مولفه بسیار مهم در حوزه حمل و نقل هوایی محسوب می شود از اولویت های این کمیته برشمرد و اظهار داشت: تمهیدات و تسهیلات ویژه ای جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی پیش بینی شده است.

رئیس کمیته فرعی حمل و نقل هوایی ستاد نوروزی با اشاره به ماموریت کیش درحوزه گردشگری گفت: شرایط مناسب آب و هوایی و تعطیلات نوروزی دو عامل اصلی سفر گردشگران به جزیره کیش درایام نوروز است لذا برنامه ریزی برای پروازهای ورودی و خروجی جزیره کیش از محورهای اصلی میزبانی شایسته از گردشگران و جلب رضایت مسافران نوروزی است.

وی با اشاره به 24 ساعته شدن ارائه خدمات در فرودگاه بین المللی کیش از مورخ 25 اسفند 1402 لغایت 25 فروردین 1403 ، بیان داشت: با رعایت مسائل ایمنی در تلاش هستیم بهترین خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی ارائه شود.

نصرالله زمانی، با قدردانی از تعامل و همکاری ایرلاین های فعال در جزیره کیش بر نقش موثر این شرکت ها در میزبانی شایسته از مسافران نوروزی تاکید کرد و اظهار داشت : تلاش می کنیم همچون سال های گذشته با همکاری خوب شرکت های هوایی ، خدمات مطلوبی را به گردشگران ارائه دهیم

مدیرکل فرودگاه بین المللی کیش در این جلسه از تمامی دست اندرکاران حوزه های مختلف ستاد نوروزی خواست تا با توان حداکثری و جدیت تمام در ارائه خدمات و رقم زدن خاطرات ماندگار برای گردشگران تلاش کنند.

.تسهیل مسیرهای دسترسی تاکسیرانی و حمل و نقل عمومی و شخصی از دیگر موارد مورد اشاره مدیرکل فرودگاه کیش دراین نشست بود

رئیس کمیته فرعی حمل و نقل هوایی ستاد نوروزی سال ۱۴۰۳ درادامه، ارائه خدمات با کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن با بهره گیری از تجهیزات هوشمند را یکی از ویژگی های مهم فرودگاه جزیره کیش برشمرد و خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه تعداد پروازها رو به افزایش است ضروری است با هدف کاهش زمان خدمات رسانی ودسترسی به خدمات به پشتوانه این تجهیزات، برنامه های راهبردی تدوین و اجرایی شود.

زمانی ضمن ابراز خرسندی از وضعیت سوخت رسانی در فرودگاه بین المللی کیش، گفت: با توجه به ظرفیت های ایجاد شده و استفاده از تجهیزات موجود در فرودگاه در راستای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به مسافران نوروزی باید این مهم مورد اهتمام ویژه قرار گیرد.رعایت نظم و انظباط در فعالیت ها ، الزام به رعایت پوشش فرم توسط کارکنان حوزه های مختلف و لزوم پیش بینی تمهیدات لازم برای مسافران با توجه به همزمانی ماه مبارک رمضان با عید نوروز از دیگر موارد مورد تاکید مدیرکل فرودگاه کیش بود.

گفتنی است در این نشست هم اندیشی موضوعاتی همچون تامین نیروی انسانی، فرایند سوخت رسانی، راه اندازی دفاتر فروش ایرلاین ها، مشکلات ارتباطاتی، گیت های خروج، تعبیه تلفن های داخلی پشت کانتر، بررسی و بازدید روزانه آسانسورها و… مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اخبار مرتبط

برو به بالا