شرح خبر

تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403
تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403

تقدیر مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش از رئیس کمیته حمل و نقل هوایی و دریایی در نوروز سال 1403

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نخستین نشست شورای معاونان و مدیران، با اهداء لوح سپاس از اقدامات راهبردی عزت اله محمدی رئیس کمیته حمل و نقل هوایی و دریایی و مدیر عامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی کیش، رحیم سرهنگی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در این دیدار ضمن پاسداشت تلاش های شبانه روزی خادمان نوروزی، نقش خدمات دهندگان در دو شاهراه مهم ورودی به جزیره را مهم و مثبت ارزیابی کرد و گفت: در ایام نوروز شاهد رکورد زنی بی نظیر فرودگاه بین المللی کیش در پذیرش پروازها بودیم.

سرهنگی، اظهار داشت: پذیرش همزمان تعداد ۱۶ پرواز در فرودگاه بین المللی کیش و ارائه خدمات فرودگاهی همزمان به مسافران از اقدامات ویژه در این ایام محسوب می شود.

به گفته رحیم سرهنگی با وجود اینکه به دلیل بهره برداری زود هنگام از افتتاح پایانه فرودگاهی بین المللی کیش زمان زیادی نمی گذرد با اتخاذ تدابیر لازم در میزبانی شایسته از گردشگران نوروزی شاهد رکورد زنی این پایانه بودیم.

وی، گفت: بر اساس نظر سنجی هایی که در سطح جامعه انجام شده عموم مردم کیش و گردشگران سطح ارائه خدمات نوروزی را در مقایسه با مدت زمان مشابه بی سابقه عنوان کردند و ابراز رضایتمندی داشتند.

به گفته سرهنگی تشکیل نشست های هم اندیشی و راه اندازی ستاد نوروزی قبل از آغاز سال جدید با یک برنامه زمان بندی شده با شناسایی نقاط قوت و ظرفیت های موجود در حوزه ارائه خدمات به گردشگران، زمینه ساز مدیریت صحیح سفرهای نوروزی شد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اخبار مرتبط

برو به بالا